Підприємці Львівщини планують створити кадрову біржу
Метою проекту є створення механізму моніторингу ринку праці, підготовки та працевлаштування фахівців.
2016-11-25 16:33:00

Сьогодні, 25 листопада, відбулося засідання ради підприємців Львівщини. Було розглянуто питання про створення проекту під назвою «Кадрова біржа бізнес-спільноти Львівщини».

 

Зараз на ринку праці спостерігається шалений дефіцит кадрів для промисловості, а ефективного механізму їх пошуку не існує. Тому близько 350 підприємств Львівської області ініціюють створення власного майданчика для пошуку й підготовки працівників.

 

Багато підприємств готові надавати поворотну фінансову допомогу на підготовку майбутніх працівників, оплачуючи їх навчання у навчальних закладах. Загалом робота біржі буде зорієнтована на різні категорії населення. Для реєстрації буде діяти інтернет-сайт.

«Ми б хотіли, щоб робота розпочалася від самого початку – учнів шкіл, студентів, які будуть шукати роботу, рано чи пізно. Колись було таке визначення як «професійна орієнтація». Зараз її фактично немає. Тому потрібно її у якійсь частині відновити – починаючи від шкіл. Побутує думка, що української промисловості не існує. Насправді вона є, але потребує підтримки», – зазначив Ростислав Сорока, голова регіональної ради підприємців Львівщини.

Робота біржі також передбачатиме існування кредитних спілок для послуг з оплати навчання та страхових компаній, які гарантуватимуть дотримання прав працівника у разі їх порушення роботодавцем. 


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: