У Львові після ремонту відкривають проїзд деякими вулицями
Після тривалого проведення ремонтних робіт 26-27 листопада відкриються для проїзду вулиці Садову, Котляревського, Нечуя-Левицького та ділянку на проспекті Червоної Калини.
2016-11-25 18:30:00

Завтра, 26 листопада, в другій половині дня обіцяють відкрити для проїзду вулицю Котляревського та Нечуя-Левицького.

Починаючи з червня тривав ремонт вул. Котляревського на ділянці від Чупринки до Нечуя-Левицького та вул. Нечуя-Левицького на ділянці від Котляревського до Сахарова, вздовж трамвайних колій. Довжина ділянок – 414 м. Вул. Київську – Русових, де тривали подібні ремонтні роботи, відкрили для проїзду автомобільного транспорту ще в суботу, 19 листопада.

В зв’язку з цим трамваї №1, 9 та 11 відновлять рух за звичними маршрутами.

 

Також завтра для проїзду завтра відкриють і вулицю Садову, на якій здійснено облаштування нового асфальтного покриття, кишень для автомобілів, велодоріжок, тротуарів, мощення біля будинків, освітлення, встановлення лавочок та висадку нових дерев.

 

27 листопада о 14:00 буде відновлено рух транспорту ділянкою проспекту Червоної Калини – від вул. Липова Алея до вул. Угорської (права сторона до Сихова) – та з вул. Угорської до вул. Навроцького (ліва сторона). Раніше на цій ділянці проводили ремонтні роботи для будівництва трамвайної лінії на Сихів.

 


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: