У Львові арештували в.о. директора клубу, де сталася смертельна пожежа
Обвинувачений пропрацював на даній посаді не більше місяця.
2016-11-30 13:00:00

Нагадаємо, 27 жовтня у львівському розважальному комплексі «МІ100» під час вогняного шоу сталася пожежа. Внаслідок неї постраждали 22 людини. Вчора у лікарні помер 47-річний постраждалий, в нього було обпечено 95% тіла. Зараз на лікарняних ліжках залишаються ще 9 людей, що перебували в клубі під час пожежі. Правоохоронцями було відкрито кримінальне провадження за статтею «порушення законодавчих вимог до правил техніки безпеки».

Сьогодні стало відомо, що Франківський районний суд Львова постановив арештувати виконувача обов’язків директора розважального центру «МІ100» Сергія Чередніченка на 60 днів. За рішенням суду, він може сплатити заставу в розмірі 87 тисяч гривень.

Свою вину обвинувачений визнає частково, заявляючи, що все було зумисно організовано стажером на посаді арт-директора, а причиною, каже чоловік, є конкуренція. Сергій Чередніченко розповів, що не був поінформований про те, що під час шоу використовуватимуть відкритий вогонь у приміщенні клубу, бо стажер повідомив йому про те, що буде світлова ілюзія вогню.

За інформацією прес-служби Головного управління Нацполіції у Львівській області, 29 листопада був допитаний стажер нічного клубу, і слідчі дії тривають.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: