Львівські прикордонники та Синютка долучилися до «Mannequin Challenge»
Разом з лідером гурту DZIDZIO посадовці зняли цікаве відео.
2016-12-01 16:32:48

Напередодні до львівського прикордонного загону з подарунками завітав Дзідзьо (Михайло Хома) і на радощах від цієї зустрічі прикордонники вирішили разом з артистом долучитися до світового флешмобу під назвою «Манекен челлендж». Було зняте відео, де прийняли участь голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко і голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, прикордонники Львівського загону, бійці прикордонного спецпідрозділу (учасники АТО) та прикордонний пес Терро, який вміє завмирати.

Відео розмістили на сторінці Державної прикордонної служби в соціальній мережі Фейсбук. Таким чином посадовці вирішили показати відкритість військових до влади та суспільства.

Довідково:

Mannequin Challenge - від англ. mannequin - "манекен", challenge - "виклик". Суть його в тому, щоб учасники в найнесподіваніших місцях раптово завмирали в різних позах. Чим більше учасників - тим цікавіше. Флешмоб дуже схожий на дитячу гру "Море хвилюється раз". Відео та фото з людьми, які зображують манекени, викладають в інтернет під хештегом #MannequinChallenge.

До речі, творці "Манекен челендж" відзначають, що флешмоб не ставить ніяких благодійних або ж комерційних цілей, а придуманий виключно заради забави.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: