Львів’яни проти сміттєсортувальної лінії в Рясному: у Ратуші протест
Жителі Львова не дозволять переробляти сміття у межах міста.
2016-12-01 12:30:00
Сьогодні біля Львівської міської ради зібралися жителі Левандівки, Рясного, Білогорщі. Вони вимагають від чиновників не надавати ділянки ЛКП “Львівспецкомунтрансу“ на вул. Т. Шевченка, 327-г для будівництва сміттєсортувальної лінії.

"Ми живемо у Рясне 1, Рясне 2, Білогорщі і категорично не допустимо, щоб там були нові Грибовичі. Ми не хочемо сміття у місті, а також з нами не було погоджено ніяких питань, не було проведено жодних громадських слухань, людям не пояснили для чого все це робиться. Ми самі ініціювали ці слухання, однак на них не прийшли представники влади та "Львівспецкомунтранс" ми не допустимо", – заявив член ГО "Розвиток громади" Роман Дуда.

У порядку денному на сьогоднішній сесії було представлене питання "Про надання ЛКП "Транспортна фірма "Львівспецкомунтранс" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 327-г.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що виділення землі «Львівспецкомунтрансу» – це помилка.

«Хочу офіційно заявити: ніяких полігонів, звалищ у Львові не буде, вони– недопустимі…Була допущена помилка, бо за комунальним підприємством мали намір закріпити велику територію, хоча потреби такої немає», – зазначив очільник міста.

У той час місцеві мешканці у сесійній залі викрикують: «Ганьба» і заявляють, що не вірять місцевій владі.

Питання щодо голосування про виділення вищезазначеної ділянки, на даний момент, знято з порядку денного сесії.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: