Жителі Львова вимагають повернути трамвай №3
Перед тим як відмінити трамвайний маршрут, думкою пасажирів ніхто не поцікавився.
2016-12-01 14:08:00

До депутатів Львівської міської ради масово звертаються обурені мешканці вулиць Княгині Ольги, Наукової та інших прилеглих вулиць з вимогою посприяти поверненню трамвайного маршруту №3. Після запуску трамваю №8 даний маршрут в якості експерименту відмінили. Оскільки кільце на площі Соборній має тільки одну колію, то таким чином, вирішили її розвантажити.

На сьогоднішньому засіданні Львівської міської ради депутати з різних фракцій звернулися до мера міста Андрія Садового з вимогою повернути дане трамвайне сполучення.

«В ЛКП “Львівелектротранс у зв’язку з запуском трамвая на Сихів прийняли самовільне рішення припинити курсування трамваю №3. Фактично сихівський трамвай не лише витіснив трамвай №3 з площі Соборної, а й загалом призвів до того, що він перестав курсувати», – йдеться у звернені депутата Андрія Рікоти .

Міський голова Львова Андрій Садовий доручив організувати зустріч депутатів з директором ЛКП «Львівелектротранс» Михайлом Сидоровичем. Наразі керівник транспортного підприємства знаходиться у відрядженні.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: