7 причин провести зимові свята у Львові
Львів тепер має свою різдвяну історію і пропонує всім бажаючим поринути в неї.
2016-12-06 09:57:00

Наближаються новорічні та різдвяні свята і всі задумуються де провести ці чудові дні.

Цьогоріч новорічні свята у місті пройдуть під гаслом «Твоє Різдво у Львові». І в мережі навіть з‘явився промо-ролик про львівську різдвяну історію.

Підготовка до свят активно розпочата і львівська міська рада розмістила на своєму сайті 7 причин, чому саме Львів стане для Вас містом казки та новорічного настрою.

Причина №1. Новорічно-різдвяний ярмарок (10 грудня-16 грудня)

На проспекті Свободи та площі Ринок буде розташоване стилізоване різдвяне містечко, де Ви зможете поласувати справжньою галицькою кухнею та придбати ексклюзивні сувеніри на згадку.

Новорічні свята у Львові

Причина №2. Відкриття міської ялинки (17-20 грудня 2016 р.)

В цей період на львів’ян та гостей міста чекають театралізовані дійства, запалення вогнів на головній ялинці Львова та яскраве святкування Дня Святого Миколая.

Причина №3. Зустріч Нового року (28 грудня 2016 р. – 2 січня 2017 р.)

Запланована вечірка з ЗD-ефектами, розважальні програми, ігри та майстер-класи.

Причина №5. Святкування Різдва (3-10 січня 2017 р.)

Традиційно, 6 січня на площі Яворського встановлюватимуть різдвяного Дідуха. Дідух є основним символом Різдва. Центром міста пройде святкова процесія, лунатиме коляда.

На території Музею народної архітектури та побуту відбудеться традиційне вертепне дійство «Різдво в Гаю». Тут можна буде  потрапити в атмосферу давнього села, де хатки сповнені сімейним затишком, де у колі рідних по духу людей звучить дзвінка коляда у сяйві різдвяних звізд. Протягом двох святкових днів можна побачити виступи вертепів, колядування творчих колективів міста, «Святкову ходу звіздарів» центральними вулицями Львова, представлення Різдвяних звізд, взяти участь у зимових іграх та конкурсах, українських забавах та традиційних народних танцях, а також покататися на санях під час екскурсійної подорожі.

Різдво у Львові

Причина №6. Старий Новий Рік та Маланка (11-16 січня 2016 р.)

До цих дат організатори розваг у місті підготували коляди, вистави, вертепи та різдвяні забавки з частуванням пампухів.

Причина 7. Водохреща (17 – 28 січня 2016 р.)

Крім традиційного освячення води відбудуться вікторини та декілька концертів.

Ще багато цікавих подій будуть відбуватися у різних районах Львова. Зокрема, десятки цікавих заходів для дітей проведуть у районних бібліотеках. Ознайомитись із повним переліком святкових подій можна .

 

 

 


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: