Університет «Львівська політехніка» відсвяткував своє 200-річчя
На урочистій академії були присутні відомі політики, що є випускниками навчального закладу, а студенти зняли креативне відео про свій навчальнивй заклад.
2016-12-07 17:05:00

Сьогодні у Львівському академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької представники влади з Києва та Львова та колеги-науковці з інших країн вітали національний університет «Львівська політехніка» з 200-річчям від дня заснування.

З вступним словом виступив ректор ЛНУ «Львівська Політехніка» Юрій Бобало, який сказав, що історія Політехніки є прикладом поступового, крок за кроком, зростання. Ректор згадав імена відомих науковців, фахівців різних галузей, які навчалися в Політехніці. Серед них – математик Стефан Банах, архітектор Іван Левинський, інженер Максиміліан Тульє, колишній ректор, політик та державний діяч Ігнацій Мосціцький та багато-багато інших.

Заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, який є випускником Львівської політехніки, зачитав привітання Президента України Петра Порошенка. Також було зачитано привітання від Володимира Гройсмана.

 З привітальним словом на сцені виступили голова Львівської ОДА Олег Синютка, міський голова Львова Андрій Садовий, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, народний депутат Верховної Ради України, перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський, який зачитав привітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, голова світового конгресу українців Евген Чолій, Генеральний прокурор України Юрій Луценко, який є випускником Львівської політехніки.

Також на урочистій академії були вручені державні відзнаки та нагороди викладачам навчального закладу.

Студенти, в свою чергу, зробили подарунок закладу у вигляді динамічного відео.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: