У Львові відкрили клуб національно-патріотичного виховання
Про це повідомили в прес-службі Львівської міської ради.
2016-12-08 10:50:00

Офіційне відкриття відбулося 7 грудня. Сам заклад знаходиться в Личаківському районі на вулиці Китаївській, 4.

Відтепер юні львів’яни зможуть відвідувати гурток пригодницького туризму та краєзнавства, гурток «Захист Вітчизни», гурток технічної творчості та макетування.

«Це перший клуб в місті національно-патріотичного виховання, який отримав назву «Форпост». Ми обрали саме цей район, тому що саме тут молоді хлопці і дівчата проводять теренові забави. Ми би хотіли, щоби цей клуб був базою навчання і підготовкою.

Якщо говорити про цей клуб, то тут є три зони. Є зона навчальна, є зона спортивна, де будуть проводити уроки самозахисту і де будуть тренажери і є зона  - майстерня, де, власне, хлопці і дівчата зможуть створювати різні моделі і макети.

Якщо говорити про фінансування, то створення цього клубу коштувало близько 1 млн. 700 тис. грн. – це включаючи усі роботи, меблі, які тут є», - розповів Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Родзинкою діяльності ФОРПОСТу буде також можливість батькам займатись в гуртках разом зі своїми дітьми, також планують залучати батьків допомагати педагогам.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: