Мрія збулася: хворий на ДЦП хлопець дістався Португалії на велосипеді
Іван Маслюк, незважаючи на хворобу, долав щодня близько 100 км на спеціальному велосипеді і показав усім людям з обмеженими можливостями, що не варто боятися, потрібно вірити в людей і власні сили.
2016-12-09 09:28:00

Раніше ми писали про те, що 20-річний житель села Березівка Радехівського району Львівської області Іван Маслюк разом зі своїми друзями ще 13 серпня вирушив у подорож Європою для того щоб здійснити свою мрію – потрапити у Лісабон.

Хлопці подолали понад 5000 кілометрів і повернулися додому. Вчора Іван Маслюк, Олег Савчук та Олександ Луцик на прес-конференції у Львівській міській раді поділилися своїми враженнями від подорожі.

Хлопець тепер точно знає – нічого неможливого не існує. Коли вони стартували, в ідею проїхати всю Європу на триколісному велосипеді вірили лише найближчі. І мало хто знає, що на момент старту у хлопців в кишені було лише 260 євро. Вони зізнаються, що грошей ніколи не просили. На шляху хлопців завжди траплялися люди, які їм допомагали.

Саме в Європі друзі побачили, як по-іншому ставляться там до людей з інвалідністю.

“Ми дуже вдячні усім за підтримку, усім хто долучився до здійснення цієї мрії. Особливо дякую українській громаді в Європі. Співвітчизники часто давали нам прихисток у кожній з країн. Кожен день був сповнений нових випробувань, нових емоцій для мене, але коли під’їхали до океану, то друзі вперше в житті побачили в мене сльози, бо просто захлиснули емоції», – зізнається Іван.

Відтак хлопці побували у 12-х кранах Європи: Україні, Польщі, Чехії, Німеччині, Австрії, Ліхтенштейні, Швейцарії, Італії, Монако, Франції, Іспанії та Португалії. До Лісабону хлопці дісталися 19 листопада.

Зараз хлопці хочуть започаткувати Всесвітній рух допомоги людям, які не можуть мандрувати самостійно. Тепер для здійснення їхнього задуму хлопцям лише залишилося знайти однодумців та кошти на здійснення інших мрій. 

 


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: