У Львові успішно працює «Фабрика Святого Миколая»
До 16 грудня всі бажаючі можуть долучитися до доброї справи і принести подаруночки для тих, хто дійсно цього потребує.
2016-12-14 09:30:00

«Фабрика Святого Миколая» – це чарівне місце, що наповнене духом зимових свят, любові та добра. До 17 грудня тут працюватимуть помічники Св. Миколая.

Цього року молодь менш активно, ніж в попередні роки, зголошувалась допомогти Чудотворцю  прийти безпосередньо в домівки діток, до яких Святому Миколаю самостійно складно знайти дорогу. Але все ж близько 500 старшокласників, студентів та молодих людей зі Львова зголосилися стати до лав помічників.

Робота помічників Миколая на Фабриці дуже інтенсивна та структурована. Волонтери трудитимуться у відділах прийому подарунків, видачі адрес потребуючих дітей, сортування, пакування, перевірки якості запакованих подарунків і, звичайно, рознесення подарунків до домівок дітей.

Цього року помічники Св. Миколая традиційно завітають до дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також до дітей, чиї батьки учасники або загинули в зоні АТО.

Організатори запрошують усіх охочих відвідати Фабрику Святого Миколая, долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде» та допомогти Чудотворцю принести радість, щастя та усмішки тим, хто цього справді потребує. Волонтери радо приймають іграшки, солодощі, канцелярське приладдя, дитячі книжки, засоби гігієни. Подарунки можна приносити  до 16 грудня на Фабрику Святого Миколая, яка працюватиме в приміщенні Львівському Палаці Мистецтв за адресою вул. Коперника 17 (з 10.00 до 19.00).

Також терміново потрібні водії-помічники Св. Миколая, котрі мають можливість допомогти з перевезенням волонтерів та подарунків ввечері 18 грудня 2016р. від Фабрики Св. Миколая до домівок малюків, які з нетерпінням чекають візиту від Помічників Чудотворця.

Додаткову інформацію про акцію можна дізнатися на сайті .


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: