Мега-контрабанда: у трейлері з конями знайдено 30 000 пачок цигарок
Львівським митникам вдалося виявити рекордну кількість незадекларованих сигарет.
2016-12-16 15:31:00

В ніч на 14 грудня на українсько-польському кордоні в пункті пропуску «Краковець» митникам вдалося перешкодити переміщенню контрабанди.

Про це повідомили в прес-службі Мостиського прикордонного загону.

На оформлення в пункт пропуску прибув спеціальний вантажний автомобіль німецької реєстрації в якому перевозились троє племінних коней із міста Канів до Німеччини. В ході стандартного огляду автомобіля і опитування водія, мешканця Львівщини,  увагу прикордонника привернуло те, що водій мало обізнаний щодо специфіки перевезення такого «вантажу» та, власне, мети їх доставки за кордон. Водій повідомив що за кермом він їде лише зі Львова, а решта деталей йому не відома. Крім того, в ході візуального огляду вантажівки прикордонники звернули увагу на відмінності внутрішньої та зовнішньої довжини її спеціального причепу, що також було підтверджено спеціальними вимірювальними приладами. Автівку було виведено із загального потоку та повідомлено власників «живого товару», аби останні забезпечили додатковий транспорт для їх безпечного виведення з вантажівки.

Проте станом на ранок 16 грудня власники так і не з’явилися, тож було прийнято рішення залучити ветеринарів, аби ті вивели тварин, і лише після того змогли оглянути вантажівку

Контрабанда

Під час огляду причепу з’ясували, що всередині виготовлена додаткова стінка, яка забезпечила чималий простір для схову контрабанди. Демонтувавши цю стінку, правоохоронці знайшли контрабандні цигарки, які ретельно було розкладено в тайнику. Загалом знайшли близько 30 тисяч пачок цигарок різних марок українського виробництва.

Цигарки підрахували та вилучили, а з власників товару за спробу його перевезення буде стягнуто чималий штраф. Самі коні, які мимохідь стали учасниками контрабандної афери, повернуться додому.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: