Мешканці Рясного протестували проти сміттєсортувальної лінії
Більше 100 людей перекрили дорогу в знак протесту.
2016-12-21 17:26:00

Вчора ввечері мешканці мікрорайону Рясне-1 вийшли на вулицю Шевченка та перекрили дорогу. Люди безперервно ходили по пішохідному переходу, таким чином протестуючи проти зведення сміттєпереробного сортувального пресувального комплексу, який хочуть збудувати поблизу їхніх домівок.

Активісти заявили, що без їхнього відома на територію «Сільмашу» завезли необхідне обладнання, риють котлован під сміття. Також вони повідомили, що 22 грудня організовують акцію протесту під Ратушею. Саме у цей день відбудеться сесія Львівської міської ради, де у порядку денному буде питання щодо заборони сміттєпереробного сортувального пресувального комплексу.

Цікава ситуація вийшла з представниками влади. Протестуючим пообіцяли, що до них приїде директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак. Люди до 22:00 чекали на чиновника, але до них він так і не підійшов.

В свою чергу, в коментарі ІА ZIK Сергій Бабак розповів, що вчора приїжджав у мікрорайон Рясне поговорити з людьми, які перекрили вул. Шевченка. Однак протестувальники вигнали його і керівника району. 


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: