На вулиці Джона Ленона добудовують перший ІТ House
В експлуатацію будинок планують здати в квітні-червні 2017 року.
2016-12-21 18:06:30

Львівський ІТ-кластер, що зараз добудовує перший ІТ House, ініціював будівництво нових будинків для місцевих ІТ-спеціалістів. Зараз уже підписані контракти щодо будівництва IT House Premium, який будуватимуть в районі майбутнього IT-парку, та по IT Village – котеджному містечку у передмісті Львова. Там також повідомили, що у IT House Premium зосередяться офіси найбільших львівських ІТ-компаній. Тут буде небагато квартир із великою площею, підземний паркінг та широкі тераси. У передмісті Львова створять IT Village, в якому окрім будинків планують побудувати школу, дитячий садок і магазини.

Що ж стосується першого будинку, то СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський зазначив, що ідея такого будівництва виникла у 2013-му році. У будівлі буде 72 квартири. Новобудова матиме великі балкони для зон відпочинку. Також буде серверна, кімната для зустрічей, дитяча кімната, велосипедний паркінг, підземний паркінг, тераса (на даху), підключений швидкісний інтернет.

IT House

Окрім того, будинок проектується так, щоб із часом повністю відмовитися від газу і перейти на альтернативні джерела енергії. Проект є неприбутковим, квартири продавалися за собівартістю. Ціна житла становила 555 доларів США за квадратний метр.

Зараз на будівництві тривають косметичні роботи – оздоблення зовнішніх стін та підключення комунікацій. У другому кварталі 2017-го року (квітень-червень) будинок мають здати в експлуатацію. Усі квартири та паркомісця в ІТ House вже розпродані.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: