У Львові відкривається перше кафе з інтерактивними столами
Кафе збудоване на базі українських технологій, що на роки випередили світові аналоги.
2016-12-22 10:00:00

Вже цієї суботи, 24 грудня у Львові відкриють перше інтерактивне кафе. Розташовуватиметься воно в ТРЦ Victoria Gardens (вулиця Кульпарківська, 226 А).

Особливістю кафе стануть великі яскраві сенсорні столи, за допомогою яких можна буде замовити щось з меню, зробити покупки в онлайні, переписуватися з іншими відвідувачами або спостерігати за тим, як готують їжу.

Такі столи для кафе й ресторанів придумав засновник компанії Kodisoft Дмитро Костик. Це єдина компанія у світі, що виготовляє інтерактивні столи спеціально для індустрії харчування.

Саме існування таких столів в робочому середовищі можливо завдяки власним винаходу компанії. Сенсори, розроблені Kodisoft, здатні розпізнавати тисячі одночасних дотиків швидше, ніж смартфони або планшети, «бачити» форму об'єктів, розпізнавати силу натискання пальців.

«Власна сенсорна технологія Kodisoft - єдина, яка здатна працювати через товсте (до 20 мм) захисне скло. Завдяки цьому інтерактивні столи не бояться вологи, перепадів температур, силових і ударних навантажень », - розповідає засновник компанії.

Загалом в Україні працюватимуть два подібні заклади, друге кафе відкриють в київському ЦУМі.

Про стійкість столів команда проекту навіть зняла відео.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: