Львів визнано найдешевшим туристичним містом у світі: Business Insider
Загалом до рейтингу увійшло 12 міст.
2016-12-26 16:22:48

Американське видання «Business Insider» опублікувало рейтинг найдешевших туристичних міст світу за даними туристичної компанії «Mondono».

Під час дослідження порівнювалася вартість проживання в готелі, вечеря на двох, проїзд на таксі, вартість пінти пива і пляшки вина в містах по всьому світу.

Очолило даний рейтинг наше улюблене місто Львів. Було визначено, що за житло у Львові турист заплатить близько 25 доларів (656 грн), за вечерю на двох - 5 доларів (131 грн), а вартість 1 км проїзду на таксі становить 20 центів (6 грн).

Друге місце займає столиця невизнаної республіки Косово Приштина, де ніч в готельному номері коштує 56 доларів (1470 грн), вечеря на двох не більше 5 доларів (140 грн), а 1 км проїзду на таксі - долар (26 грн). На третій позиції опинилася столиця Болгарії Софія, де вартість ночівлі в готелі складає 57 доларів (1 497 грн), а вечеря на двох трохи більше 11 доларів (288 грн).

Серед найдешевших туристичних міст світу названі також столиця Панами, Каламата (Греція), Брага (Португалія), Сараєво (Боснія і Герцеговина), Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія (Іспанія), Єреван (Вірменія), Белфаст (Північна Ірландія ) і Сан-Антоніо (США).

Найдорожчим в рейтингу Business Insider визнане місто Вальпараїсо в Чилі. Вартість їжі або проїзду на таксі в Вальпараїсо не сильно відрізняється від інших міст в списку, однак вартість ночівлі в готелі складає приблизно 113 доларів (2968 грн).


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: