У «Львівобленерго» пояснили коли і як подавати показники лічильника
Як виявилося, подавати показник саме в перший день наступного місяця не обов’язково.
2016-12-30 12:00:00

Для правильного розрахунку оплати за спожиту енергію громадянам потрібно подавати показники електролічильників. Правилами користування електричною енергією для населення п.21 визначено — дані лічильника вважаються показником на кінець місяця, якщо вони передані протягом двох  робочих днів до кінця розрахункового місяця та не пізніше третього робочого дня наступного місяця.

Подавати показники потрібно протягом періоду, який починається за два РОБОЧІ дні до кінця місяця і завершується на третій РОБОЧИЙ день наступного місяця.

Отже період, в якому можна подавати показники, складає як мінімум п’ять днів. А якщо останні і перші числа місяця припадають на вихідні  дні, то період, в якому можна подавати показники, збільшиться.

Для прикладу, подати Ваш показник за спожиту електроенергію в грудні Ви можете: 29, 30, 31 грудня;1, 2, 3, 4, 5 січня. 

Інший приклад — якщо перше число місяця є робочим днем. Зокрема, подавати показники за січень 2017 року потрібно:  30, 31 січня; 1, 2, 3 лютого.

Подавати показники лічильників громадяни можуть різними способами, а саме:

• електронною поштою 
• в онлайн-сервісі  на веб-сайті ПАТ «Львівобленерго»
• через кол-центр 0-800-50-15-68
•  у відповідне відділення електропостачання (тільки в робочі дні).

Такожу у січні 2017 року для мешканців Львівщини ПАТ «Львівобленерго» впровадило нову послугу — «Показник з квитанції». Вже у січні 2017 року клієнти ПАТ «Львівобленерго», які сплачують за спожиту електроенергію на квитанційній основі, зможуть вказувати показник приладу обліку електричної енергії на паперовій квитанції-рахунку під час оплати за спожиту електроенергію за попередній місяць. 

 


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: