Хвилинка гумору: В Україні проходить конкурс на кращого держслужбовця
Навіть боюсь дізнаватьсь про критерії оцінювання
2017-05-04 11:50:00

Організаційний комітет з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації підвів підсумки І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».       

Переможцем у номінації “Кращий керівник” визначили Борушок Тетяну Романівну — начальника відділу розвитку землеробства та тваринництва.

У номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобула Бардахівська Галина Іванівна — головний спеціаліст відділу економічного розвитку.

Матеріали переможців першого туру конкурсу – Борушок Т.Р. і Бардахівської Г.І. скерують до Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях, відтак вони братимуть участь у другому турі конкурсу, який відбудеться в травні - червні 2017 року.

Мета конкурсу : зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, а також виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених працівників, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.


Автор: Ганна Шуляк
Поширити: