Незабаром США оголосять новий пакет допомоги Україні обсягом 150$ млн

Сполучені Штати виділять до 150 мільйонів доларів додаткової військової допомоги Україні в пакеті.

Пакет містить додаткові ракет GMLRS для високомобільних артилерійських ракетних систем (HIMARS), боєприпаси для національної вдосконаленої зенітно-ракетної системи (NASAMS), протитанкові ракети TOW, ракети AIM-9 Sidewinder і 155-мм снаряди, згідно з інформацією двох посадовців США, які говорили з Голосом Америки на умовах анонімності, через те, що пакет ще не оголошено.

Вашингтон заявив, що здатний забезпечити військові потреби Тель-Авіва та Києва. Раніше в цьому році США вилучили близько 155-мм снарядів зі своїх військових запасів в Ізраїлі, щоб поповнити запаси США в Європі, але після 7 жовтня більшість цих снарядів було перенаправлено назад до Ізраїлю, щоб надати їх Армії оборони, за словами високопосадовця Міноборони США.

Читайте також: На Франківщині чоловік хотів убити суддю, з метою уникнення покарання за інший злочин

“155-мм снаряди – те, що співпадає для обох країн. Але це єдина площина, де потреби співпадають. І за нашою оцінкою ми не матимемо проблем, щоб постачати це озброєння обом країнам”, – заявив прессекретар Пентагону Пет Райдер.

Пакет, який очікується  – вже 49-ий випадок використання президентських повноважень переспрямувати зброю із запасів США українському війську.

 

Джерело