Основні причини вийти заміж за чоловіка зі скромним достатком

Далеко не завжди бідні чоловіки залишаються за бортом. Багатьом із них все одно везе в кохані, тому що вони володіють великим набором позитивних якостей. Психологи розкажуть, чим бідні краще багатих, інформує gazetapo.lviv.ua.

Щедрість

Згідно з численними дослідженнями та банальними спостереженнями жінок, чоловіки без великого доходу вельми щедрі. Вони з більшою легкістю дарують своїм коханим жінкам свій час і вкладають гроші у відносини.

Що стосується багатих чоловіків, то вони часто віддають перевагу «чахнути над своїм златом», не дозволяючи коханій жінці насолоджуватися покупками і свободою. Визначити заздалегідь жадібного чоловіка дуже важко, тому що він може не давати грошей і не проявляти щедрість на початку відносин із-за банальної обережності.

Щирість

Бідні чоловіки, які заробляють свої гроші чесним шляхом, набагато частіше є щирими і відкритими. У переважній більшості випадків вони не є досить популярними у жінок, тому цінують їх набагато більше, ніж багаті.

Швидше за все, їм не вдається вибирати, тому вони тримаються за відносини, якими б вони не були. З ними набагато простіше спілкуватися, тому що вони не дивляться на всіх зверхньо.

Відсутність вередливості у виборі партнерки

Вони не будуть дивитися тільки на ваш зовнішній вигляд. Багатим чоловікам дуже часто хочеться бачити, за що вони "платять", тоді як звичайному чоловікові абсолютно не важливо, є у пані якісь дрібні недоліки чи ні. Недоліки для бідного чоловіка, навпаки, є певною перевагою і показником природності партнерки.

Багаті чоловіки вибирають найбільш яскравих і красивих жінок, що не дає можливості конкурувати з ними у боротьбі за серце володаря тугого гаманця. Середньостатистичний чоловік закохається у вас, навіть якщо ви не будете «міс Всесвіту».

Бідний може розбагатіти

Не виключено, що чоловік з обмеженими фінансовими можливостями стане набагато багатшим, поки ви будете поряд з ним. У такому разі вас вже не назвуть утриманкою, тому що ви щиро полюбили хлопця без гроша в кишені.

Такий чоловік буде піклуватися про вас і не стане жадібним скнарою, тому що прекрасно розуміє, що гроші не так вже й важливі. Ними можна пожертвувати заради усмішки тієї, що пройшла з ним такий шлях до вершини.

Небагаті люблять дозвілля зі своєю дамою

Вони люблять відпочивати разом, займатися справами по будинку. Багатий чоловік ніколи не присвятить жінку у свої важливі справи, секрети і таємниці. У небагатого чоловіка їх немає, тому в таких відносинах буде максимальне взаєморозуміння і щільне співробітництво.

Грошей у них менше, але зате у них набагато більше часу, який вони без проблем можуть присвятити своїй коханій. Вони присвячують більше часу ніжності, поцілункам, романтиці.

Крім цього їх навряд чи можна назвати великими егоїстами. Навіть якщо вони і думають про себе, то все одно будуть витрачати час на кохану, адже вона для нього завжди в пріоритеті.

Ревнощі їм не властиві

Звичайно, вони бувають ревнивими, але набагато рідше, ніж багаті. Товстосуми звикають дивитися на відносини крізь призму товарно-грошових операцій. Те ж саме і з жінкою. Якщо дама щиро любить свого багатого чоловіка, то це не завадить йому бути настирливо ревнивим.

Їх статус і становище змушують турбуватися про репутацію. Ніхто не повинен зраджувати й обманювати, тому що вони можуть прославитися «невдахами». Ніхто не сміє їх обманювати, адже вони кращі за всіх.

У вас не буде суперниць

Звичайно, вони можуть бути, але на багатих чоловіків жінки злітаються з усіх усюд. Навіть якщо ви щиро любите забезпеченого представника сильної статі, то ви натрапите на найпотужнішу опозицію і конкуренцію з усіх, яка тільки може бути.

Чоловік із звичайним рівнем доходу точно не пропустить ту, яка буде проявляти до нього максимально можливу любов і симпатію. Навіть якщо йому доведеться вибирати, то він буде робити це більш осмислено.

Джерело