Перед судом постане мешканець Львівщини, який розбещував 11-річну дівчинку

ФОТО: ілюстративне

На Львівщині судитимуть чоловіка, якого обвинувачують у розбещенні малолітньої особи, виготовленні та розповсюдженні зображень порнографічного характеруза розповсюдження зображень порнографічного характеру та розбещення 11-річної дівчинки. Про це повідомила Львівська обласна прокуратура.

У червні цього року обвинувачений через соціальну мережу Facebook познайомився з малолітньою дівчиною. Упродовж тривалого часу фігурант спілкувався з нею через месенджери. Достеменно знаючи вік своєї співрозмовниці, хлопець вів цинічно-відверті розмови на інтимні теми. Згодом запропонував їй зустрітися.

При зустрічах обвинувачений відносно 11-річної дівчинки вчиняв розпусні дії сексуального характеру. Окрім цього, фігурант виготовив власні фото порнографічного характеру та надсилав їх потерпілі.

Як повідомлялося раніше, на Рівненщині суд виніс вирок педофілу.

Досудове розслідування завершили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Львівського району. Його обвинувачують у розбещенні малолітньої особи, виготовленні та розповсюдженні зображень порнографічного характеру (ч. 2 ст. 156, ч. 2 ст. 301 КК України). Наразі обвинувачений перебуває під вартою.

Джерело