Півтора року перебував у неволі: у російському полоні загинув Рудченко Арсен зі Львівщини

Старший солдат військової частини А0998 Рудченко Арсен Анатолійович , 1972 р.н, житель Івано-Франкового повертається додому на щиті. Про це повідомила голова Івано-Франкової селищної ради Ірина Перун.

Герой з 14 травня 2022 року перебував у російському полоні, і тепер нарешті повернувся на рідну землю, через понад півтора року тортур, знущань, принижень, але за це він віддав життя.

“Воїн стійко та мужньо терпів випробування та катування, не зрадив присязі, не зрадив Батьківщині, не зрадив собі… Його вбили, але не зламали дух і волю у ньому! Він є справжній Герой!

Те, в якому стані повернули тіло захисника з росіянського полону, страшно передати словами. Це черговий злочин агресора. І за кожний злочин окупанти мають відповісти. Те, як поводяться з українськими полоненими «за порєбріком» – не полон, а катівня.
Щирі співчуття дружині Марії, сину Марʼяну, дочці Тетяні та сестрі Олені!”, – розповіла Ірина Перун.

Як повідомлялося: Львів попрощається з трьома загиблими захисниками – Назарієм Андрушківим, Павлом Плюсніним, Олександром Лєщєнком (ФОТО)

У понеділок, 23 жовтня, зустрінуть загиблого Героя.

“Прохання сформувати «живий коридор» об 10:30-10:45 год. цетральною дорогою Івано-Франкового, і аж до Храму святого рівноапостольного князя Володимира, де відбудеться молитва за упокій захисника. Опісля кортеж із тілом нашого земляка відправиться у Добростани, де відбудеться церемонія прощання в Храмі Успіння Пресвятої Богородиці.

Просимо жителів громади гідно зустріти нашого Героя.”, – зазначила голова селищної ради.

Джерело