Понад пів сотні молодих людей розпочали формаційний курс Української академії лідерства

Понад Пів Сотні Молодих Людей Розпочали Формаційний Курс Української Академії Лідерства (3)

Це – програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячне навчання для випускників середніх шкіл та студентів.

Сьогодні, 26 жовтня, відбулось регіональне відкриття формаційної програми Української академії лідерства (УАЛ) на 2023-2024 роки. Цьогоріч її учасниками є 53 хлопців та дівчат з різних областей нашої держави.

Привітав молодь начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Для мене честь бути частиною УАЛ, бо це спільнота, яка гуртує та гартує свідомих, чесних і працьовитих громадян, українців-державників, готових брати на себе відповідальність, – справжніх лідерів, яких потребує наша країна. Молоді, яка обрала навчатися за програмою, дякую за вибір. Мрійте про великі речі, вірте у себе та тих, хто поруч. Вірте в Україну і дійте», -зазначив очільник області.

Як зазначили під час заходу від початку повномасштабної війни понад 70 членів спільноти академії лідерства стали на захист нашої держави у лавах ЗСУ. Шестеро випускників, на жаль, загинули. Відтак присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих Героїв.

В межах заходу також відбулась дискусія на тему: «Як нам розвивати людський капітал, щоб виграти війну і побудувати нову Україну?»

Організатори заходу: Українська академія лідерства, Управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації.

Зазначимо, що Українська академія лідерства– це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл та студентів, що будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей.

Програма Академії включає: поглиблене вивчення гуманітарних і прикладних наук, саморозвиток, дослідження зв’язку з Україною, гартування тіла, роботу в командах, експедиції Україною та за кордон, допомогу спільноті.

Основною метою програми є виховання нового покоління українських лідерів – справжніх патріотів з глибоким розумінням власної ідентичності, відчуттям відповідальності перед великими прагненнями наших предків та чітким баченням майбутнього незалежної, демократичної України.

Українська академія лідерства впроваджується в Україні фондом Western NIS Enterprise Fund на кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та розвивається за сприяння Міністерства освіти і науки України, Комітету ВРУ з питань науки та освіти та Адміністрації Президента України.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації