Президентка Єврокомісії прибула до Києва

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн прибула до Києва.

Як повідомляє Укрінформ, відповідну інформацію вона оприлюднила в соціальній мережі Х .

«Добре повернутися до Києва із моїм шостим візитом під час війни.  Я тут, щоб обговорити шлях входження України до ЄС, фінансову підтримку ЄС для відбудови України як сучасної та заможної демократії, а також як ми будемо продовжувати (зусилля), щоб примусити Росію заплатити за свою агресивну війну», – написала Урсула фон дер Ляєн.

Як повідомлялося, минулого тижня президент Європейської комісії здійснила поїздку країнами Західних Балкан, напередодні річного звіту Європейської комісії щодо розширення ЄС, що має бути оприлюдненим у листопаді. Метою «балканського турне» була координації зусиль та підтримки реформ, необхідних для наближення країн-кандидатів до членства в ЄС.

Як раніше заявляла Урсула фон дер Ляєн, у сучасній складній геополітичній ситуації, що склалася після вторгнення Росії в Україну та зростання загроз для глобальної безпеки, майбутнє розширення стоїть високо серед пріоритетів Європейського порядку денного.

У грудні питання подальшого розширення розглянуть лідери держав та урядів країн ЄС. Україна сподівається, що ця Європейська Рада ухвалить рішення про початок формальних переговорів з Україною щодо членства.

Фото:@vonderleyen

Джерело