Прислухайтеся до сигналів, які подає ваше тіло! Ці 20 видів болю пов’язані з вашими емоціями

Ця стаття для тих, до кого прийшло розуміння того, що витоки всіх проблем зі здоров'ям треба шукати ставлення до життя і в думках. Тісний зв'язок між психікою і тілом вже давно доведена. Ви, мабуть, теж помітили, що як тільки з'являється нова або спливає стара наболіла проблема, відразу виникає відгомін цієї проблеми в тілі у вигляді загострення хронічного захворювання, підняття температури, загострення алергії і пр, передає Ukr.Media.

Численні дослідження показали, що біль у тілі не завжди пов'язана з фізичними вадами. На превеликий жаль, сучасний ритм життя і численні шкідливі звички провокують розвиток багатьох хвороб.

Ці 20 типів фізичного болю, можуть бути пов'язані з вашим емоційним станом. Знання цієї інформації допоможе вам зрозуміти причини болю і поліпшити ваш емоційний фон.

Цю інформацію про різних болях повинен знати кожен:

1. Головні болі

Свідчать про те, що ви мучитеся від того що ви не можете прийняти рішення. Трохи подумайте і постарайтеся вирішити цю проблему. Не жартуйте з головними болями.

2. М'язові болі

Означають, що вам дуже складно рухатися по життю, тому вам треба проаналізувати, що ви робите не так і чому страх або сором обмежують вас.

3. Болі в шиї

Ви не в змозі пробачити. Подумайте і вирішіть, що саме ви любите в собі і в інших. Постарайтеся встати на місце іншої людини, або відпустіть образи. Постійно ображаючись і гніваючись, ви мучите себе самого.

4. Болі в яснах

Такі болі пов'язані з головними. Вони означають, що ви не можете прийняти рішення, чи не зовсім впевнені в ньому. Вирішіть для себе, що для вас насправді важливо, розставте пріоритети.

5. Болі в плечах

Ці болі пов'язані з великим емоційним навантаженням, на вас занадто важке чужий тягар. Зосередьтеся на своєму житті і не переживайте з-за чужих проблем. Хоча б, не так сильно!

6. Болі в шлунку

Болі пов'язані з тим, як ви "переварюєте" життя. Приділяйте собі більше часу і відпочивайте. Нехай справи трохи почекають.

7. Болі в верхній частині спини

Відсутність емоційної підтримки, нелюбов і усвідомлення того що ви не є цінною людиною призводить до болів у верхній частині спини. Викресліть людей, яким ви не потрібні, зі свого життя. Не бійтеся, це піде вам тільки на користь.

8. Болі в попереку

Кажуть про те, що у вас багато грошових турбот, тому вам треба скласти чіткий план, щоб привести свої фінанси в порядок.

9. Болі в крижах і куприку

Свідчення того що ви тікаєте від ситуації, з якою вам треба зіткнутися як можна швидше. Подумайте – краще зіткнутися з нею зараз, щоб швидше знайти рішення.

10. Болі в ліктях

Ознака того, що ви чините опір змінам, які відбуваються у вашому житті. Хоча вони дійсно можуть бути дуже корисними, продовжуйте робити те, що вам подобається. Так ви зможете ясніше мислити.

11. Болі в руках

Говорить про те, що ви несете відповідальність іншої людини. Оцініть ситуацію і запитайте себе: "Чому ви повинні нести те, що вам не належить?!"

12. Болю в зап'ястях

Означають що ви не можете досягти того, чого хочете. Станьте більш ризикованими і не дуже турбуйтеся про майбутнє.

13. Болі в стегнах

Пов'язані з тим, як ви ставитеся до людей. Частіше спілкуйтеся з родиною і друзями, щоб підтримувати цю унікальну зв'язок.

14. Болі в суглобах

Ці болі пов'язані з відсутністю змін і прихильності, тому ви повинні відкрити себе для нових думок, досвіду і витягти з усього корисні життєві уроки.

15. Болю в колінах

Означають, що ви надто переоцінюєте себе. Навчіться об'єктивно оцінювати свої можливості.

16. Зубна біль

Свідчить про те, що ви не згодні зі своїм становищем у житті. Не забувайте – монети дві сторони. Може саме тому ви зараз перебуваєте у цьому положенні або зіткнулися з важливими для вас людьми?

17. Болю в кісточках

Кажуть про те, що ви мало часу присвячуєте своєму романтичному життю. Організуйте свій час таким чином, щоб не нехтувати цією частиною свого життя. Припиніть працювати 24/7.

18. Болі, які спровоковані втомою

Означають, що ви не хочете просуватися вперед. Не бійтеся жити новими враженнями і не дозволяйте страху перешкодити вам робити те, що ви хочете.

19. Болі в ногах

Такі болі пов'язані з депресією. Не треба опускати руки, якою б важкою не була ваше життя! Боріться до кінця і доведіть обставинами, що ви сильніше їх.

20. Болі в ступнях

Ви не хочете і боїтеся залишити зону комфорту. Хоч іноді дотримуйтесь вашим інстинктам і ризикуйте! Якщо в житті немає нових позитивних емоцій життя, це зовсім не життя!

Сподіваємося наша інформація позбавить вас від неприємних болю.

Джерело