Приступ ревнощів. Джей Ло заборонила Бену Аффлеку спілкуватися з Дженніфер Гарнер

Знаменитість не має наміру ділити чоловіка з його екс-дружиною.

Як стало відомо, Джей Ло ревнує Бена Аффлека до екс-обраниці дружини. Звичайно, зрозуміти емоції знаменитості не так уже й важко. Але деякі користувачі Мережі вважають, що у всьому винна сама Лопес. Що ж відбувається між зірковим подружжям і чи варто чекати на їхнє швидке розлучення?

Джей Ло ревнує Бена Аффлека

Мабуть, мало хто не бачив цікаві фотографії Аффлека, що обіймається, і його колишньої дружини Гарнер. Що вже казати, помилуватися ними встигла і сама Лопес. І, що зовсім не дивно, співачка розлютилася. Більше того, Дженніфер навіть заборонила Бену бачитися з екс-дружиною. Щоправда, сам чоловік не бачить нічого страшного у тому, що відбувається, інформує Ukr.Media.

Та й загалом, у Мережі все частіше можна зустріти знімки папараці, на яких Аффлек у присутності Джей Ло виглядає далеко не радісним. Чи то справа компанія Гарнер. Так, наприклад, нещодавно фотографи помітили як актор буквально насолоджувався проведенням часу з колишньою. До речі, не обійшлося без ніжностей.

«Джей Ло дуже ревнує Бена Аффлека до Дженніфер Гарнер. Вона впевнена, що Бен обдурив її щодо своїх стосунків із колишньою дружиною. Насправді вони стали набагато ближче відколи розійшлися. Лопес зовсім не подобається, як багато часу вони проводять разом», — діляться інсайдери з журналістами.

Справа наближається до розлучення?

Але, на думку деяких користувачів Мережі, у спілкуванні колишнього подружжя насамперед винна сама Лопес. Як відомо, Аффлек і Гарнер офіційно розлучилися у 2018 році. Хоча вперше про своє розлучення знаменитості заявили у 2015 році. Причиною тоді стало велике кохання Бена до міцних напоїв.

Лопес намагалася помирити екс-подружжя, щоб Бен міг частіше бачитися зі своїми дітьми. Щоправда, здається, вона перестаралася. Адже спочатку Джей Ло лише хотіла дружби між сім'ями, планувала спільні поїздки. На жаль, тепер Аффлек все частіше з'являється в будинку колишньої, прикриваючись зустрічами з дочками та сином.

Примітно, що подібна поведінка Бена призвела до того, що Лопес все частіше з'являється на світських заходах на самоті. Більше того, на одному з таких артистка навіть відмовилася від золотого кулона з написом Ben, замінивши його на прикрасу зі своїм ім'ям. Щоб виправити ситуацію, Джей Ло змушена була не лише поставити ультиматум чоловікові, а й серйозно поговорити з Гарнер. Але чи варто нам чекати їхнього розлучення та возз'єднання Аффлека з колишньою дружиною, поки що невідомо.

Джерело