Прокурори Львівщини відстояли реальне покарання для чоловіка, який побив односельчанина | Кримінал Львівщина

За принципової позиції прокурорів Львівської обласної прокуратури апеляційний суд задоволив апеляційну скаргу прокурорів Пустомитівської окружної прокуратури.

Рішенням суду скасовано вирок першої інстанції стосовно 46-річного чоловіка, засудженого за умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень.

Встановлено, що у квітні минулого року в одному із сіл Перемишлянської територіальної громади засуджений побив 45-річного односельчанина.

У той день між кількома сусідами виникла сварка через паління шин. У ході суперечки, обвинувачений схопив палицю та почав бити одного із сусідів по голові. Як наслідок – потерпілий втратив свідомість і згодом був доправлений до лікарні з тяжкими тілесними ушкодженнями.

Вироком райсуду обвинуваченого засуджено до 5 років позбавлення волі, однак звільнено від відбування покарання з іспитовим строком.

Прокурори не погодилися із таким рішенням суду, вважаючи його надто м’яким та оскаржили його в апеляційному порядку.

Заслухавши позицію прокурора, апеляційний суд скасував вирок суду першої інстанції та ухвалив новий. Відповідно до останнього засудженому призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

За матеріалами Львівської обласної прокуратури

Джерело