Привласнили гроші під час ремонту лікарні в Стрийському районі Львівщини – судитимуть злочинну групу | Кримінал Львівщина

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох учасників організованої групи. Депутату, директору лікарні та керівнику приватного підприємства інкриміновано заволодіння бюджетними коштами та службове підроблення офіційних документів.

Слідством встановлено, що у період з червня 2022 року по травень 2023 року в одному із міст Стрийського району місцевий депутат організував та реалізував схему з привласнення коштів під час проведення будівельних робіт корпусу лікарні.

Для цього він залучив директора однієї з міських лікарень району та «потрібного» суб’єкта господарювання, з яким було укладено договір підряду.

Щоб створити видимість законних повноважень депутата на об’єкті, його визначили технічним директором проєкту.

В подальшому, директор приватного підприємства вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт та довідок про їх вартість неправдиві відомості. В останніх завищено обсяги виконаних робіт, використаних матеріалів, а також їх вартість. В свою чергу, службова особа медичного закладу погодила та підписала фіктивні документи.

Внаслідок цього підряднику безпідставно перераховано більше 400 тис. грн.

Директора лікарні відсторонено від виконання обов’язків.

За матеріалами Львівської обласної прокуратури

Джерело