«Пташки Перемоги»: зі Львівщини на військові бригади передали ще 146 дронів 

Пташки Перемоги 6 Листопада (19)

Стартувала ініціатива пів року тому. За цей час вдалося перетнути позначку в 1700 дронів для наших захисників. 

Сьогодні, 6 листопада, в межах благодійної ініціативи «Пташки Перемоги» на потреби військовослужбовців передали чергову партію дронів. Йдеться про 146 бойових дронів, з них 10 DJI Mavic та 136 FPV-дронів. 

«Ці дрони-камікадзе обладнані спеціальними передавачами, здатні літати в умовах, коли сигнал глушиться ворожим радіоелектронним сигналом. Завдяки дистанційному керуванню, оператор БПЛА бачить ворожу ціль. Це може бути склад з боєприпасами, техніка окупантів чи позиції особового складу. Таким чином ця техніка служить «очима» наших військових вдень та вночі. Закликаю соціально відповідальний бізнес якомога активніше долучатись до проєкту», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. 

Ці дрони отримають 24 ОМБр імені короля Данила, 87 окремий аеромобільний батальйон 80 ОДШБ, 3-тя та 77-ма штурмові бригади, сили ГУР. Закупляють дрони завдяки благодійним аукціонів та внескам партнерів проєкту «Пташки Перемоги». 

«За результатами 14 аукціону нам вдалось виручити 1,3 мільйона гривень. Наша ініціатива розпочалася ще на початку весни цього року і за пів року нам вдалося відправити понад півтори тисячі дронів. В основному ці «пташки» йдуть на потреби бригад зі Львівщини. Але ми передаємо їх також усім бригадам, які звертаються до нас з офіційними запитами, зокрема штурмові батальйони, ТРО, сили ССО, ГУР та інші. Кожен внесок є важливим, адже ми демонструємо обʼєднання і це дає результат», – розповів голова ГО «Добро.Дій» Ігор Дулин. 

Читати також: В межах проєкту «Вій» військовослужбовцям на фронт передали ще понад 300 бойових дронів

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації