Ребров: Упевнений, цей рахунок дозволить спокійно готуватися до Євро

За підсумками товариського матчу з футболістами Молдови, який завершився перемогою (4:0), головний тренер національної збірної України Сергій Ребров відповів на запитання журналістів.

Яв повідомляє УАФ, настаник зазначив, що такий рахунок дозволить нашій команді спокійно готуватися до чемпіонату Європи у Німеччині, передає Укрінформ.

«Помилки у грі є завжди, ми для того й проводимо такі матчі. Немає різниці, перемогли ми чи програли, дуже важливо проаналізувати гру. Упевнений, що цей рахунок дозволить збірній спокійно готуватися до Євро. Це була остання гра перед фінальним турніром. Наші гравці розуміли, що потрібно дати темп. Молдова не була слабкою сьогодні, вона намагалася показати себе якнайкраще. Але ми домінували в першому таймі, швдкий гол додав упевненості. Це була важлива гра. Розумію, що футболісти збірної Молдови проводили останній матч перед відпусткою. Ми зіграли проти першого складу суперника, отримали можливість підготуватися. Дуже раді зіграти в Молдові. Я задоволений, що ми провели три спаринги, подивимося, як почуватиметься Миколенко. Гравці за рахунок матчів набирають оптимальну форму. У нас ще є час на тренувальний процес, будемо готуватися. Звісно, усі матчі, які ми провели, допомогли  підготуватися до Євро», – передає Укрінформ.

Додамо, що чемпіонат Європи пройде з 14 червня по 14 липня. Свій перший матч укракїнці зіграють 17 червня у Мюнхені проти Румунії.

Фото: uaf.ua.

Джерело