росіяни готуються до масованих штурмів під Авдіївкою, – ISW

Росіяни готуються до «третьої серії великих штурмів під Авдіївкою» і «третього масованого штурму Авдіївки» в районі коксохімічного заводу. Про це пишуть аналітики Інституту вивчення війни.

Російські війська продовжили наступальні операції під Авдіївкою 3 листопада і досягли підтверджених успіхів на північному фланзі Авдіївки.

Геолокаційні кадри, опубліковані 3 листопада, вказують на те, що російські війська просунулися на південний захід від Красногорівки до залізничної лінії на північ від Авдіївки.

Український Генеральний штаб повідомив, що українські війська продовжують протистояти російським наступам поблизу Авдіївки і відбили понад 17 російських атак поблизу Степового, Північного, Тоненького та Первомайського.

Речник Таврійського угруповання українських військ полковник Олександр Штупун заявив, що активних бойових дій поблизу Авдіївки не ведеться, але українські війська очікують «загострення ситуації» в цьому районі.

Читайте також: раніше Залужний заявив, що війна зараз переходить на новий етап

Голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш заявив, що російські війська ведуть інтенсивні обстріли українських позицій в Авдіївці, а на північ і південь від населеного пункту тривають піхотні бої.

Джерело