Російські окупанти посилять атаки найближчим часом – CNN

ФОТО: ілюстративне

Російська федерація прагне використати те, що вона вважає «вікном можливостей», для подальшого посилення повітряних і наземних атак на Україну перед основними поставками військової допомоги від США. Про це CNN повідомили троє урядовців, знайомих з останніми оцінками.

У виданні йдеться, за словами урядовців, між ухваленням відповідного законопроєкту та прибуттям більшої частини допомоги, що матиме суттєве значення на лінії фронту, мине деякий час, і саме цією затримкою, на їхню думку, росія спробує скористатися.

За словами чиновників, місяці бездіяльності США призвели до втрат для українських сил на полі бою. І зараз є побоювання, що російські війська спробують домогтися подальшого прогресу і закріпити раніше досягнуті успіхи, перш ніж це «вікно можливостей» закриється.

 «Західні та українські офіційні особи вважають, що короткострокова загроза посилення атак пов’язана з планами росії щодо більш масштабного наступу на початку цього літа. Вони занепокоєні подальшою частковою мобілізацією в росії для відправки більшої кількості »робочої сили« на передову, поки Україна бореться з власною нестачею», – йдеться в публікації.

Читайте також: аналітики Інституту вивчення війни пояснили цілі останніх російських ракетних ударів

Що ж стосується перспектив України на найближчі тижні, навіть з урахуванням прибуття нової допомоги, один американський військовий чиновник заявив CNN: «У кращому разі вона утримуватиме лінію оборони».

Джерело