Секретар РНБО негативно висловився про популярний месенджер

Фото з відкритих джерел, автор ukrinform

Олексій Данілов, секретар Ради національної безпеки і оборони України різко висловився про пупулярний месенджер «Telegram». Він заявив, що не користується месенджером, бо вважає його дуже небезпечним та вразливим. Таку думку він висловив у інтерв’ю виданню «Ліга.net»

«Ні, в мене Телеграма нема. Я вважаю, що це дуже небезпечний та вразливий месенджер. І я не визнаю анонімних речей. Коли я бачу якогось Колю228, мені треба розуміти, що це за Коля», – сказав Данілов, відповідаючи на запитання, чи користується він особисто месенджером Telegram

Секретар РНБО наголосив, що: «Telegram – це системи впливу, де люди за гроші починають просувати ті чи інші речі. Це не про журналістику, це про вплив».

Він вважає його небезпечним з точки зору нацбезпеки.

«З точки зору національної безпеки це дуже-дуже небезпечна річ. Я не проти того, щоб існували месенджери, але я би хотів, щоб за кожним цим ніком була цілком зрозуміла людина», – зазначив Данілов.

На уточнення, чи планує влада якимось чином заборонити Telegram, Данілов відповів: «Ну, уявляєте собі, зараз М’ячеславович каже, що ми плануємо заборонити Telegram. Уявляєте, які інвестиції люди зробили? Там цілі табори сидять, які вклалися у все це обладнання, купують сімки».

Також Данілов додав, що «якщо до нас надійдуть документи відповідних служб, які мають на це право, – повірте, за нами не забариться».

Читайте також: у нас не може бути простої зими, – Данілов

«Ви мене запитали, чи користуюсь я Телеграмом. У мене навіть такого додатку немає в жодному моєму пристрої. Це дуже вразливий додаток. Через нього в 99% випадків сидять у вашому телефоні за потреби.

Тому у мене його немає і ніколи не було», – відповів секретар РНБО на запитання про його власну думку щодо заборони Telegram.

Джерело