Семирічна дівчинка вигадала, як заробити на власному хобі, але робить вона це не для себе, а заради шляхетної мети

Дівчинка змогла заробити велику суму за допомогою своїх рук (у прямому сенсі цього слова) і дитячої іграшки, яку знає кожна дитина. На її місці могли б бути ми з вами, але юний геній-підприємець додумався до цього раніше, інформує gazetapo.lviv.ua.

Хейлі Орлінскі — семирічна дівчинка з Чикаго. Вона вигадала спосіб заробити гроші на своєму хобі, плетінні браслетиків, і пожертвувала усі кошти дитячій лікарні, у якій колись сама лікувалася, коли була немовлям.

Хейлі провела своє дитинство у відділенні для новонароджених у дитячій лікарні імені Енн і Роберта Лур'є у Чикаго. Через сім років вона пожертвувала значну суму грошей цій лікарні на засоби індивідуального захисту, яких дуже потребують медичні установи.

"Хейлі дуже допомогла нам. Ці гроші важливі для нас. Вони допоможуть нам швидше реагувати на мінливі умови під час пандемії", — говорить Трейсі Маккаскер, заступник директора дитячої лікарні.

Ідея плести браслетики дружби і продавати їх спала дівчинці на думку випадково на початку пандемії, коли вона побачила репортажі по телевізору про те, що лікарням не вистачає засобів індивідуального захисту.

"Я побігла до себе у кімнату і сплела браслетик дружби, а потім сказала мамі, що хочу продавати ці браслети і допомогти одній з лікарень", — згадує другокласниця.

Для мами Хейлі, письменниці Лорі Орлінскі, така самовіддана ідея не була несподіванкою. Її донька завжди любила допомагати іншим людям і вже з ранніх років у неї добре розвинений навик емпатії.

"З Хейлі у школі постійно жартували. Вона була найнижчою дитиною у класі. Напевно, через ці знущання дівчинка краще розуміє інших".

Разом з мамою Хейлі створила сторінку, де можна замовити браслетики дружби за ціну від двох до п'яти доларів, залежно від кольору виробів і складності роботи.

Лорі прорекламувала цю акцію у себе на сторінці у соцмережі і тепер не лише родина та знайомі стали робити замовлення у дівчинки, але й люди з усього світу.

Навіть мер Чикаго, Лорі Лайтфут, замовив собі кілька "особливих" браслетиків дружби з чиказькою символікою.

Таким чином, збори на пожертвування збільшувалися дуже швидко. Дівчинка вже не може виконувати роботу самотужки. В цілому вона витрачає на один браслетик по дві хвилини, але попит дуже виріс, тому їй допомагають друзі.

Джерело