Ще одне пишне весілля на Львівщині: Ткач провів гулянку для підозрюваного у сексуальному насиллі (ФОТО, ВІДЕО)

Шоумен Юрій Ткач провів весілля блогеру Олегу Захарову, який разом із друзями є учасником скандальної справи про «п’яні вечірки» в Києві, на яких споювали та кривдили дівчат, знімали це на відео та поширювали у мережі.  Про це повідомив журналіст Андрій Лохматов.

Весілля відбулося у одному із найдорожчих готельних комплексів країни Edem Resort Medical & Spa.

«На початку жовтня влаштував весілля у лухарі готелі, де тінейджери співали російський реп, розкидуючи по сцені стодоларові купюри», – написав Лохматов.

На фотографіях та відео, якими поділився у своїх закритих соцмережах сам наречений, Юрій Ткач сміється та обіймається з ним.

«Юрій Ткач, який щиро обіймався з п’яним підозрюваним у сексуальному насиллі, чим як би підтвердив йому — все ок, чувак, продовжуй в тому ж дусі, і в котрий раз продемонстрував нам, що гроші важливіші за репутацію, і що деяким людям неважливо, кого розважати — прокурорів-корупціонерів чи мажорів-гвалтівників», – написав журналіст.

Читайте також: ТЦК не зміг знайти експрокурора, який відгуляв гучне весілля у Львові, щоб вручити повістку

Олег Захаров — третій учасник справи про «п’яні вечірки», на яких знущалися з дівчат. У березні цього року хлопцю повідомили про підозру у вчиненні насильницьких дій сексуального характеру без добровільної згоди. За версією слідства, блогер вмовив неповнолітню дівчину взяти участь у стрімі.

Джерело