Способи економії, які тільки погіршать ваше життя

Кожен із нас економить по-різному, проте є речі, економія на яких призведе до ще більших проблем із фінансами. Ми поговорили з експертами, які розповіли, на чому ніколи не варто економити й радять звернути на ці моменти увагу і нам, інформує gazetapo.lviv.ua.

Повна відмова від розваг

Звісно, від надто далеких і дорогих поїздок на певний час можна відмовитися, але от від економії на улюбленій піні для ванн чи ранковому чаї з лавандою в кафе біля будинку відмовлятися точно не варто. Маленькі радощі формують наш настрій і, отже, впливають на результат нашої професійної та особистої діяльності. Вкрай не рекомендується відмовлятися від подібних дрібниць, ви не заощадите на них багато.

Купівля дешевих речей

Здається, що на меншу суму ви зможете купити більше одягу, нехай і посередньої якості. Економія? Ні. Річ, яку ви не хотіли, але купили, бо дешево, не буде вас тішити. Отже, ви витратилися даремно. Крім іншого, дешеві речі не завжди роблять з міцних матеріалів, що значно скоротить термін їх використання.

Відмова від навчання

Сьогодні важко залишатися в професійному строю, якщо ви постійно не навчаєтеся. Напевно, найкраще вкладення, на чому не варто економити, так це навчання. Будь-яка нова навичка дає змогу вам просунутися в житті ще далі. Ніякої економії на знаннях, кажуть експерти.

Економія на красі та здоров'ї

Будь-яка відмова від необхідних препаратів і прийомів у лікаря, що вимагають оплати, неминуче призведе до ще більших витрат у майбутньому. Це стосується не тільки загального здоров'я, а й краси. Жінці важливо почуватися привабливою, від чого часто залежить настрій і світовідчуття. Якщо дуже хочеться щось підкоригувати в кабінеті косметолога, не економте на якісному фахівцеві.

Джерело