Суд у Львові покарав матір, яка загубила свого сина у торговому центрі

ФОТО: ілюстративне

У Львові судили жінку Марину Я. за те, що вона загубила у торговому центрі свого сина. Залізничний районний суд призначив їй покарання у вигляді штрафу у розмірі  850 грн.

Інцидент трапився 8 жовтня 2023 у торговому центрі на вул. Кульпарківській у Львові. Під час судового засідання свою вину жінка визнала.

У матеріалі спави йдеться, що вказані обставини на переконання суду свідчать про ухилення особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітньої дитини.

Залізничний районний суд міста Львова визнав матір винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 184 Кодексу України пАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей), і оштрафував на 850 грн. Окрім того, львів’янка має заплатити 536,80 грн судового збору.

Читайте також: на Львівщині суд призначив 850 грн штрафу жінці, яка покинула неповнолітнього сина в Німеччині без нагляду та житла.

На постанову суду протягом 10 днів ще може бути подана апеляційна скарга.

Джерело