Суд засудив чоловіка, якого силою працівники ТЦК затягли в авто і завезли на ВЛК

В Одесі до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який двічі ухилився від мобілізації. Про це йдеться у вироку Київського районного суду міста Одеси.

У лютому 2024 року чоловіка визнали придатним до військової служби, йому вручали дві повістки, проте він уникав мобілізації.

На суді чоловік повністю визнав провину. Він заявляв, що не хоче служити в армії, і після оголошення воєнного стану не ходив до ТЦК. Житель Одеси стверджував, що нібито «працівники ТЦК силою затягнули його до авто та відвезли для проходження ВЛК», яка визнала його придатним до мобілізації. Далі чоловіка нібито возили до військових частин у Черкасах та Умані, проте там нібито відмовлялися брати його на службу.

Підсудний додав, що «Україна його не ростила, не годувала. Йому важливіше допомагати фінансово своїй сестрі, яка самостійно виховує 3 дітей, ніж захищати Україну. Дії працівників ТЦК та рішення ВЛК він не оскаржував, оскільки у нього й без цього вистачає проблем у житті. Просив пробачити його та призначити покарання згідно з законом». Також він стверджував, що нібито має проблеми зі здоров’ям.

Читайте також: ТЦК та поліція перевірила на вулиці відомого українського співака

Суд проаналізував матеріали справи та визнав підсудного винним за статтею 336 ККУ і засудив до 3 років позбавлення волі.

Джерело