«Трагедія, яку можна було уникнути»: Зеленський прокоментував удар по 128-ї бригаді

ФОТО: Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський відреагував на удар російських окупантів по воїнах 128-ї гірсько-штурмової бригади у Запорізькій області. За словами президента, наразі триває розслідування, яке має встановити, як сталася трагедія та чиї розпорядження були неправильними. Про це він розповів у своєму відеозверненні.

Голова держави висловив співчуття рідним та близьким загиблих воїнів.

«Це трагедія, якої можна було уникнути… За фактом трагедії було зареєстровано також кримінальне провадження. Триває відповідне розслідування», – зазначив він.

За словами Зеленського, міністр оборони Рустем Умєров доповів йому про заходи, яких вжито, щоб зʼясувати всі обставини трагедії, а також про те, хто та які розпорядження давав.

 «Головне – встановити повну правду про те, що сталося, і більше не допустити подібного. Кожен військовий у зоні бойових дій – у зоні дострілу та аеророзвідки ворога – знає, як треба поводитися під відкритим небом, як дбати про безпеку», – наголосив президент.

Як повідомлялося, ворог вдарив «Іскандером» по бійцях 128-ї бригади: в Міноборони пообіцяли відповідь.

Він додав, що розслідування має дати рідним загиблих воїнів і суспільству «чесні відповіді» про те, як сталася трагедія та чиї розпорядження були неправильними.

Джерело