У Дніпрі запрацював новий реабілітаційний центр для поранених військових

Вже третій реабілітаційний центр для поранених військових національної мережі Recovery відкрили у Дніпрі.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоровʼя.

«Надсучасний реабілітаційний центр для поранених військових розпочав роботу в Дніпрі. Це вже 11-й центр національної мережі Recovery. Щорічно тут зможуть отримувати якісні, доказові й безоплатні послуги з реабілітації понад 700 захисників і захисниць України», — йдеться у повідомленні.

Відновлювати поранених захисників буде мультидисциплінарна команда лікарів, до якої входять фахівці фізичної реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, масажисти, терапевти мови й мовлення, психологи та інші.

«Відповідно до потреб пораненого така команда може поповнюватися й іншими спеціалістами», — додали в МОЗ.

Усі послуги з реабілітації — безоплатні для всіх пацієнтів та повністю покриваються НСЗУ в рамках програми медичних гарантій.

У центрі працює кабінет фізичної терапії, психологічної підтримки, ерготерапії, кімнати для медичного персоналу та інші службові приміщення.

Проєкт Recovery фокусується на таких напрямах: створення національної мережі реабілітаційних центрів для поранених військових; реабілітація військових у партнерських приватних медичних клініках; відправлення тяжко поранених військових для складного протезування за кордон; освітні програми міжнародного рівня для медичних фахівців.

Як повідомляла АрміяInform, Королева Нідерландів відвідала українських солдат у реабілітаційному центрі.

Джерело