У росії немає спроможностей перемогти нас військовим шляхом — Олексій Данілов

Заява міністра оборони російської федерації сергія шойгу про готовність до «постконфліктного врегулювання української кризи» свідчить про відсутність у росії спроможностей перемогти Україну військовим шляхом.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

«Те, що стосується заяв росії перейти в будь-які перемовини, говорить про усвідомлення того, що перемогти нас військовим шляхом спроможностей у російської федерації немає. Тому зараз вони будуть запускати інший план, для внутрішньої дестабілізації», — сказав він.

Секретар РНБО України пояснив, що росіяни готують політичні проєкти, так звану російськомовну фронду, яка раніше була присутня у Верховній Раді.

«Вони розгорнуть наступні свої політичні проєкти, умовно кажучи, «партія регіонів №3». Вони збираються відроджувати рухи, які вже давно були на політичному цвинтарі. Цим питанням вони зараз активно займаються», — додав Олексій Данілов.

Довідково: міністр оборони рф сергій шойгу 30 жовтня під час виступу на Сяньшанському безпековому форумі в Пекіні заявив, що москва готова «до політичних дискусій на реалістичних засадах» — «як щодо постконфліктного врегулювання української кризи, так і щодо параметрів подальшого співіснування із Заходом загалом».

Джерело