В межах об’їзної траси: у Львівській області стався зсув земляної дамби

ФОТО: Львівська ОВА

У межах об’їзної траси Київ-Чоп у місті Стрий стався зсув земляної дамби. Зараз руйнується частина лівого берега річки Стрий. Це сталося в результаті неодноразових дощових паводків та весняних повеней на території міста Стрий. Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

«Наприкінці березня виникла аварійна ситуація – зсув земляної дамби. А конкретніше між відокремленим підрозділом ТМО «Стрийська міська об’єднана лікарня» та ТЦ «Епіцентр К», що потребує термінового проведення робіт з його берегоукріплення. Розмита ділянка дамби має тенденцію до збільшення та швидкого погіршення ситуації, враховуючи наближення сезонного підйому рівня води (червень-липень). В цій частині річки Стрий рівень води в критичні моменти може підійматися до 6,5 метрів», – йдеться у повідомленні.

Відомо, що вже відбулись два засідання місцевої комісії з питань ТЕБ і НС із залученням дотичних спеціалістів (цивільного захисту, екології, водних ресурсів, ГУ ДСНС, поліції та інших), на яких зробили детальний аналіз ситуації, що склалася.

За рішенням виконавчого комітету Стрийської міської ради уже виділили 3 млн. грн із резервного фонду для запобігання виникнення надзвичайної ситуації з можливістю збільшення додаткового фінансування. 

Читайте також: ракетний удар повністю зруйнував одну з найбільших українських ТЕС

Також упродовж тижня склали кошторис на проведення аварійно-відновлювальних робіт. Наразі на місці зсуву ґрунту тривають аварійно-відновлювальні роботи, а саме розчищення під’їзних шляхів до місця руйнування, що дасть можливість створення тимчасової дороги для під’їзду великогабаритної техніки для укріплення дамби.

Джерело