В Міністерстві внутрішніх справ назвали проблему, яка чекає Україну після війни

Фото ілюстративне

В МВС назвали ще одну проблему, яка чекає суспільство навіть після завершення повномасштабної війни. Це проблема обігу нелегальної зброї. Мова йде про трофейну зброю окупантів рф. Про це в інтерв’ю Українські новини заявив Глава Міністерства внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Ігор Клименко підкреслив, що через кордон України з усіма країнами Євросоюзу та Молдовою контрабандно чи некотрольовано не пройшла жодна одиниця зброї.

«Це робота поліції, СБУ і прикордонників. Більше того, я можу сказати, що жоден боєприпас також не пройшов через кордон. Достатньо жорсткий контроль з нашої сторони і наші партнери підтверджують, що кордон закритий. Це стосується можливості перевезення та передачі зброї з України. Вʼїзд зброї у нас унормований, зброя завозиться на підставі встановлених правил», – сказав глава МВС.

Щодо трофейної зброї, очільник МВС зазначив, що влада вже працює над тим, щоб взяти це питання під контроль. Він вказав, що вже зареєстровано законопроект щодо такої зброї.

Читайте також: працівники столичного казино, тікаючи від детективів БЕБ, проламали стіну до сусіднього кафе (ФОТО)

«Вся трофейна зброя має бути зареєстрована в органах поліції. Ми після реєстрації  повертаємо цю зброю назад громадянам, але ми знаємо її номер, ми знаємо, що після закінчення воєнних дій протягом 90 днів ці громадяни мають цю зброю здати або зареєструвати в органах поліції. Я можу сказати, що проблема зі зброєю у нас буде, ми це прекрасно розуміємо», – додав він.

 

Джерело