В морській піхоті розповіли про важку роботу «драйверів» на Лівому березі 

«Драйвер» – саме так серед морпіхів називають воїнів підрозділів десантного забезпечення морської піхоти, які сьогодні виконують одні з найважчих та відповідальних завдань.

Як пояснюють у Корпусі Морської Піхоти ЗСУ, завдання таких бійців – логістичне, але виконати його важко. 

Як розповідається в сюжеті, вони воїни 38 окрема бригада морської піхоти забезпечують транспортування штурмових груп на лівий берег Дніпра, доставлення боєкомплекту, провізії, обладнання, води та інших життєво необхідних вантажів.

«Ще важче завдання – евакуація поранених, забезпечення ротації особового складу. Це все відбувається під щільним вогнем ворога та в складних метеоумовах», – пояснюють вони.

В 38-й ОБрМП додають, що за такими бійцями йде постійне вороже полювання, їх намагаються вирахувати, дізнатися особисту інформацію та знищити, тому їх обличчя та позивні тримають в секреті.

Хлопців з роти десантного забезпечення – рульових мотористів – також ще називають «човнярами». 

«Жартуючи, самі ж хлопці, порівнюють себе з пілотами болідів на трасі “Формули 1”, такі ж швидкі, маневрені, тільки на воді та під обстрілами», – кажуть в бригаді.

Як повідомляла АрміяInform, нещодавно українські морпіхи з окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського провели штурм та зачистку ворожого опорника на Харківщині.

Джерело