В Одесі напали з ножем на медика

У неділю, 29 жовтня, у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області констатували, що до них вранці вдерлися двоє невідомих. Через них медик дістав три ножові поранення. Про це з посиланням на сторінку ЦЕМД та МК Одещини пише 24 канал

Відомо, що невідомі особи галасували, нецензурно лаялися, а після зауваження, яке їм зробив фельдшер третьої підстанції, один зі зловмисників завдав три ножові поранення медику. Після цього обидва невідомі втекли.

«Наш колега (фельдшер, який зробив зауваження та дістав поранення – ред.) госпіталізований до лікарні. Бажаємо йому швидкого одужання. Поліція вже шукає злочинців,» – йдеться у повідомленні.

У Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф нагадали, що в Україні досі не був прийнятий законопроєкт про захист працівників екстреної медичної допомоги.

Зареєстрували закон у парламенті ще у 2021 році.
«Документ має на меті удосконалення правового захисту працівників екстреної медичної допомоги під час виконання службових обов’язків. Адже випадки коли на працівників екстренки нападають під час виконання службових обов’язків і завдають їм фізичної та моральної шкоди, не є поодинокими», – наголошують медики.

Читайте також: Львівські медики врятували жінку, яка дорогою до Польщі стала жертвою ДТП

«Просимо народних депутатів України та всіх, хто може вплинути на законотворчий процес, звернути увагу на проблему захисту працівників екстреної медичної допомоги. Щороку ми фіксуємо десятки нападів, погроз та інших злочинів на адресу наших колег. У результаті, медики не відчувають себе захищеними, а вкупі з важкою цілодобовою роботою та низьким рівнем оплати праці це знижує мотивацію працівників і призводить до кадрових проблем», – додали у медиків.

Джерело