В Офісі Генпрокурора повідомили, що дорогою до навчального центру на Закарпатті, помер мобілізований з Львівської області

ілюстрація з відкритих джерел

Закарпатська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону зареєструвала кримінальне провадження за фактом смерті мобілізованого дорогою до навчального центру у Закарпатській області. Інцидент стався 23 квітня на Львівщині, повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

Попередня правова кваліфікація – перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень (ч. 5 ст. 426-1 КК України).

Наразі встановлюються причини настання смерті чоловіка та обставини, які могли до цього призвести.

Досудове розслідування доручено здійснювати слідчим територіального управління ДБР у м. Львові.

скриншот

Читайте також: на Закарпатті дорогою до навчального центру в автомобілі військових помер мобілізований чоловік.

Омбудсман Дмитро Лубінець відреагував на смерть військовозобов’язаного: «Щодо ситуації зі смертю чоловіка на Закарпатті дорогою в навчальний центр. Відомо, що українець згідно з довідкою ВЛК був визнаний придатним до військової служби.   Наразі щодо ймовірного порушення прав людини я відкрив провадження. Ця ситуація надалі перебуватиме на моєму особистому контролі. Також мої Представники у Закарпатській і Львівській областях працюватимуть, аби дізнатися всі обставини». 

 

 

 

Джерело