В розвідці повідомили про темпи мобілізації в рф

Окупанти рф продовжують проводити мобілізацію на війну проти України. Її темпи зараз становлять понад 20 тисяч осіб на місяць. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, в інтерв’ю «Еспресо».

«Понад 20 тисяч на місяць продовжують залучатись в різний спосіб. Це рекрутинг і серед ув’язнених, і серед боржників, якихось неблагонадійних категорій населення. Про добровольців там не йдеться. Мобілізація строковиків планово триває. Рекрутинг, в тому числі із мотивацією фінансової виплати або, якщо людина не підписує контракт, то якісь санкції обіцяють», – заявив він.

За словами Юсова, російське командування широко практикує «примусове підписання контракту» із колишніми військовослужбовцями.

«Коли начебто викликають на звірку у військкомат, кладуть контракт і в принципі назад людина не виходить, бо інакше йому погрожують вже якимось кримінальним переслідуванням або іншими проблемами в житті. І от так частина опиняється на фронті», – пояснив Юсов.

При цьому він зазначив, що «говорити про мотивацію цих людей, з точки зору ідеології, з точки зору »любові« до їхньої батьківщини не доводиться, особливо, коли мова йде про депресивні регіони».

Крім того, Юсов додав, що Кремль віддає перевагу прихованій мобілізації й уникає масового залучення до бойових дій населення європейської частини РФ.

На початку осені в Генштабі ЗСУ повідомляли, що під час нової хвилі мобілізації Росія хоче призвати від 400 до 700 тисяч солдатів. Вона також може торкнутися Чечні та тимчасово окупованих територій України.

Джерело