В Україні пройде Міжнародний Тиждень Коучингу – ICW’2024

Цьогоріч ICW’2024 в Україні пройде з 13 по 17 травня, його тема – «Коучинг для (всіх сфер) життя». В ICF Ukraine підготували потужну програму.

Щорічне тижневе святкування професії коуча відбувається за ініціативи Міжнародної Федерації Коучингу (ICF), найбільшої світової організації коучів і коучингу, що обʼєднує понад 60 тисяч коучів з 166 країн світу. Вже восьмий рік поспіль Україна долучається до цієї масштабної коучингової події, яку організовує ICF Ukraine.

Цьогоріч ICW’2024 в Україні пройде з 13 по 17 травня. Його тема – «Коучинг для (всіх сфер) життя». ICF Ukraine підготувала потужну програму за участі українських та міжнародних фахівців для різних цільових аудиторій, спрямовану на всебічне й глибоке дослідження переваг застосування коучингу й розвитку потенціалу як особистостей, так і організацій.

«В умовах війни, коли ми переживаємо багато втрат та входимо в досвід формування нової реальності, проходити через зміни та невизначеність без внутрішніх трансформацій неможливо. Люди є агентами змін у світі. Зміни впроваджують люди. Від якості світогляду та глибини усвідомленості людей залежить якість змін. Коучинг працює в просторі невідомості та спрямований на розвиток потенціалу від окремих особистостей до великих екосистем, на створення нового досвіду, якого не існувало раніше, – переконана Аліна Святненко, Президентка ICF Ukraine. – Мета ICWʼ2024 – показати цінність та ефективність коучингу в усіх сферах суспільного життя: бізнес, неприбутковий сектор, освіта, ветерани та їх сімʼї, особистісний розвиток».

Перший день ICWʼ2024 дослідить формування майбутнього під впливом коучингу, а також еволюцію коучингу і його здатність творити власну реальність завдяки інноваціям. Другий день всебічно розкриє тему коучингу як каталізатора розвитку лідерського й організаційного потенціалу. Третій і четвертий дні будуть унікальними – вони відповідно будуть присвячені коучингу в освіті і коучингу в умовах війни. Темою пʼятого дня буде коучинговий шлях до внутрішньої стійкості у складні часи, що також є дуже актуальним для українців. Завершить ICW’2024 майстерня практичного коучингу і марафон демосесій від МСС ICF.

Вхід вільний за попередньої реєстрації.

 

 

Джерело