В Україні з’явився ще один центр рекрутингу української армії

У Запоріжжі запрацював другий в Україні центр рекрутингу до Сил оборони.

Про це повідомила заступник Міністра оборони України Наталія Калмикова.

«Відкриття ще одного центру рекрутингу української армії відбулося за адресою бульвар Центральний, 27, і є результатом спільної роботи Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗСУ з обласною військовою адміністрацією», — зазначила вона.

Центр працюватиме як консультативно-інформаційний офіс, який, за необхідності, здійснюватиме супровід зарахування охочих вступити до Сил оборони. Зокрема, громадяни можуть отримати інформацію про вакантні посади в українському війську та консультації з усіх питань, зателефонувавши за номерами +380 66 183 10 75 або +380 98 835 09 04.

«У листопаді минулого року, коли ми тільки розпочали розвивати цей напрям, було достатньо критики та скепсису. Але завдяки злагодженій роботі команди Міноборони, Генштабу ЗСУ, партнерів з приватних онлайн-майданчиків, органів місцевого самоврядування та державної влади проєкт “взлетів”. Кожного тижня ми маємо близько десяти тисяч відгуків від громадян на вакансії», — розповіла Наталія Калмикова.

Рекрутинг в ЗСУ: надаємо можливість для нормального вибору місця служби

У планах, за її словами, відкрити рекрутингові центри в кожній області. У них охочі зможуть дізнатися про існуючі вакансії в українському війську. Також рекрутери організовуватимуть співбесіди з обраними військовими частинами та супроводжуватимуть процес до призначення на посаду.

Важливо: працівники центрів рекрутингу української армії є цивільними особами та не видають повісток, а лише консультують та супроводжують процес рекрутингу.

«Переконана, що рекрутинг тільки набиратиме обертів. Адже маємо величезний запит з боку суспільства. Загалом у I півріччі 2024 року заплановано відкриття 27 таких центрів рекрутингу в обласних центрах та великих містах», — резюмувала заступник Міністра оборони України.

Як повідомляла АрміяInform, Наталія Калмикова перевірила роботу першого рекрутингового центру у Львові.

Джерело