В уряді заперечили зупинку зернового коридору

Фото: УЗА В портах Одеса, Чорноморськ та Південний під завантаженням 23 судна

Всі встановлені ВМС наявні маршрути є дійсними та використовуються цивільними суднами, запевнили у профільному міністерстві.

Інформація про призупинення роботи тимчасового зернового коридору через можливу загрозу з боку Росії не відповідає дійсності. Про це повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України у четвер, 26 жовтня.

“Інформація щодо скасування або непрогнозовану зупинку тимчасового коридору для руху цивільних суден з та до портів Великої Одеси не відповідає дійсності. Всі встановлені ВМС ЗСУ наявні маршрути є дійсними та використовуються цивільними суднами”, – йдеться у повідомленні.

При цьому у міністерстві зазначили, що із врахуванням того, що коридор було впроваджено в надскладних умовах військової агресії Росії, то його функціонування відбувається з урахуванням військової обстановки та погодних умов.

“Наразі, в портах Одеса, Чорноморськ та Південний під завантаженням 23 судна. Всього коридором на вхід скористалося 51 судно. 33 судна експортувало понад 1,3 млн тонн української агропродукції та інших вантажів”, – додали у відомстві.

Раніше в четвер з’явилася інформація про начебто призупинку зернового коридору в Чорному морі через можливу загрозу з боку Росії.

А вчора у ЗСУ заявили, що над зерновим коридором активізувалася російська авіація. Росіяни скинули кілька вибухових пристроїв.

Раніше Кореспондент.net детально писав, як Україна створює власний торговий коридор в Чорному морі.

Джерело